Przewóz produktów spożywczych w cysternach

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem płynnych produktów spożywczych w specjalnie do tego celu przystosowanych cysternach. Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie i terminowo, a zadowolenie naszych dotychczasowych Klientów jest najlepszą rekomendacją naszych usług.

Płynne produkty spożywcze – przewóz w odpowiednich warunkach

Przewóz płynnej żywności to zadanie, które wymaga specjalnego podejścia. Transport produktów takich jak np. mleko, czekolada, oleje czy soki to duża odpowiedzialność, ale i duże wymagania. Należy dostosować się nie tylko do przepisów określających sposób realizacji tego rodzaju usług, ale także do oczekiwań Klientów. Przewożąc produkty spożywcze w cysternach, dbamy o to, aby:

  • Warunki przewozu były dostosowane do specyfiki konkretnych produktów. To niezwykle ważne, aby właściwości fizyczne i chemiczne produktów nie uległy zmianie podczas transportu.
  • Cysterny, których używamy do realizacji zleceń, spełniały wszystkie niezbędne kryteria: były wyposażone w układy umożliwiające ich dokładne czyszczenie po każdym przewozie, a także w nowoczesne urządzenia służące do pomiaru temperatury i alarmujące, gdy pojawia się zagrożenie jej spadku lub wzrostu.
  • Dokumentacja związana z usługą była właściwie przygotowana, pełna i czytelna.

Nasza doświadczona załoga zadba o to, aby każde zlecenie było realizowane:

  • terminowo,
  • niezawodnie,
  • bezpiecznie.

Oferujemy nie tylko profesjonalne usługi na najwyższym poziomie, ale także przyjazną atmosferę współpracy. Zapraszamy do kontaktu!

1 Maja 4

05-147 Ustrzyki Mazowieckie

Tel:

+48 547 369 854

Mail:

kontakt@betonstal-ustrzyki.pl