Przewóz środków chemicznych w cysternach

W ramach naszych usług oferujemy profesjonalny przewóz środków chemicznych w cysternach. Środki chemiczne są zaliczane do substancji niebezpiecznych, jako że potencjalnie – ze względu na swoje właściwości chemiczne – są zagrożeniem dla środowiska oraz dla ludzkiego zdrowia i życia. Transport ADR wymaga specjalnych zezwoleń. Dlatego też ich przewóz wymaga zachowania szczególnej ostrożności i odpowiedzialności, a cały proces musi przebiegać zgodnie z określonymi procedurami, przepisami prawnymi i środkami bezpieczeństwa.

Transport chemii płynnej – zaufaj doświadczonej firmie transportowej

 

Do najczęściej przewożonych środków chemicznych należą:

  • paliwa,
  • alkohole,
  • substancje używane w rolnictwie i przemyśle.

Podejmujemy się jednak również innych zleceń w tym zakresie. Choć transport chemii płynnej zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem i niebezpieczeństwem, to podjęcie w tej dziedzinie współpracy z profesjonalną i doświadczoną firmą daje gwarancję właściwego przebiegu zlecenia w zgodzie ze wszystkimi procedurami. Dzięki temu Klienci mogą być spokojni o swój towar i o przebieg zlecenia, które poddawane jest kontroli na każdym etapie.

Transport środków chemicznych realizujemy, wykorzystując nowoczesny i ekologiczny sprzęt utrzymany w doskonałym stanie technicznym oraz wyposażony we wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Nasza załoga posiada natomiast wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom usług i pełne bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

1 Maja 4

05-147 Ustrzyki Mazowieckie

Tel:

+48 547 369 854

Mail:

kontakt@betonstal-ustrzyki.pl