KÄRCHER CENTER PROFI od wielu lat zajmuje się sprzedażą i serwisem produktów Kärcher. W asortymencie sklepu znajdują się urządzenia do utrzymywania porządku w domu i w ogrodzie, profesjonalne maszyny dla firm, sprawdzone środki czystości oraz akcesoria. Znaleźć tutaj można wiele atrakcyjnych produktów, z rozmaitych kategorii oraz o różnorodnym rozmiarze i ciężarze.

Firma KÄRCHER CENTER PROFI jest w stanie bez problemu przetransportować nawet największe i najcięższe urządzenia – prosto do klienta. Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie nasze urządzenia wysyłamy gratis. Myjki i inne urządzenia wysokociśnieniowe, odkurzacze wielofunkcyjne, zamiatarki, parownice, szorowarki, maszyny komunalne oraz do myjni samochodowych – to wszystko jesteśmy w stanie przetransportować do Ciebie całkowicie bezpiecznie, w krótkim terminie!

Jesteśmy niezawodną firmą, która działa na rynku od 1994 roku. Wszystkie maszyny Kärcher, które znajdują się w naszym asortymencie posiadają atesty polskiej i zagranicznej kontroli jakości. Oferowane przez nas produkty są wykorzystywane we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasz sklep gwarantuję terminową wysyłkę w pełni wartościowych produktów. Urządzenia oraz inne elementy pakujemy bezpiecznie, aby nie uległy one żadnemu uszkodzeniu w trakcie transportu, a przed wysyłką – dokładnie sprawdzamy.

Zachęcamy do zakupu maszyn Kärcher oraz skorzystania z pozostałych usług KÄRCHER CENTER PROFI!