Okna aluminiowe są niezawodnym i praktycznym produktem, po który sięga coraz więcej firm budowlanych oraz prywatnych inwestorów. Oferują one mnóstwo możliwości, są funkcjonalne i posiadają mnóstwo atutów, obok których ciężko przejść obojętnie. Przede wszystkim stolarka aluminiowa jest łatwa w użytkowaniu oraz w montażu. Zapewnia perfekcyjną izolacyjność termiczną oraz ochronę przed wilgocią i wiatrem. Ogromną jej zaletą jest również uniwersalny wygląd, który pozwala dopasować okna aluminiowe do niemal każdego stylu architektonicznego – nie tylko nowoczesnego! Doskonale sprawdzają się także jako wyposażenie domów energooszczędnych i mogą być odzyskiwane jako surowiec wtórny, co czyni je produktami zarówno ekonomicznymi, jak i ekologicznymi. Firma Alumex oferuje bogaty wybór stolarki tego rodzaju oraz profesjonalne usługi z nią związane – m.in. profesjonalny montaż i bezpieczny transport okien aluminiowych.

Nasza firma przywiązuje ogromną wagę do transportu wszelkich konstrukcji aluminiowej. Dopełniamy wszelkich starań, aby nasze okna docierały do klientów całe i zdrowe, bez defektów. Przewozimy nasze produkty zabezpieczone, specjalnym środkiem transportu, dzięki czemu nie są one narażone na zarysowania oraz inne uszkodzenia. Gwarantujemy bezpieczny transport do każdego miejsca, a ceny zamówienia ustalamy są indywidualne – zależnie od wielkości złożonego zamówienia.

Firma Alumex specjalizuje się nie tylko w oknach aluminiowych, ale również w innych konstrukcjach tego typu. Działamy na rynku już ponad 20 lat – od 1995 roku! W naszym asortymencie odnajdą Państwo również elementy stolarki budowlanej z PCV. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa projekt, wykonamy zamówione produkty, dostarczymy je do Państwa oraz profesjonalnie zamontujemy. Gwarantujemy szybko wykonane zlecenie, terminowość oraz pełne zadowolenie z naszych usług i wyrobów aluminiowych.